Hudobna skupina JEWEL SK     /     Skola poz. myslenia     /     Forum skoly poz. myslenia  

Registrace

    Dôležité informácie pre zdarný proces vašej registrácie:
     Po kliknutí na tlačidlo "Souhlasím s podmínkami" umiestnené pod pravidlami sa dostanete do registračného formulára, v ktorom (ako ochrana proti spamom) v časti "Ověření" nájdete tri kolonky. Do nich musíte napísať správne odpovede na otázky nachádzajúce sa nad nimi.
     A teraz sa už snažte zapamätať správne znenie odpovedí:

    *1,    hudobná skupina jewel sk
    *2,    vierka giertlová
    *3,    jozef mališ
alebo si kliknite na nasledujúci odkaz: http://www.jewelsk.sk/forum/index.php?topic=4692.0 a nájdete ich v príspevku, ktorý by sa vám mal otvoriť v novom okne.
     Dúfame, že vám naša ochrana proti spamom príliš neskomplikuje proces vašej registrácie. Vopred ďakujeme za pochopenie - Váš JEWEL SK.   
Toto diskusné fórum je moderované a platia tu nižšie uvedené pravidlá.

     Doporučujeme vám prečítať si tieto "dobre mienené rady", lebo sú na to, aby fóru pomohli dosiahnuť a udržať vysokú úroveň, a tak aj jeho užitočnosť pre čo najširší počet ľudí. Preto ich porušenie môže znamenať úpravu, či odstránenie príspevku, alebo pri opakovanom porušovaní i rovno BAN-ovanie účastníka.    1.   Diskutovať cez príspevky môžu len zaregistrovaní návštevníci, lebo registráciou blokujeme príchod spamov na fórum. Súčasne, ale len registrovaný návštevník môže využiť všetky jeho možnosti (Nastaviť si sledovanie vybraných tém a nechať sa tak emailom informovať o nových príspevkoch, posielať správy iným registrovaným účasníkom, a pod.).

    2.     Nepíšte žiadne hanlivé, neslušné, vulgárne, nenávistné, zastrašujúce, sexuálne orientované alebo iné materiály, ktoré nielen porušujú pravidlá tohto fóra, ale môžu i porušovať zákony. Posielanie takýchto materiálov Vám môže privodiť okamžité a trvalé vyhostenie z fóra (a Váš ISP bude o Vašej činnosti informovaný). IP adresa všetkých príspevkov je zaznamenávaná pre prípad potreby vynútenia týchto podmienok.
----------
    3. Zodpovední tohto fóra sa pokúsia upraviť alebo odstrániť akýkoľvek všeobecne nežiaduci materiál tak rýchlo, ako je to len možné, je ale nemožné okamžite skontrolovať každý príspevok. Preto musíte brať na vedomie, že všetky príspevky v tomto fóre vyjadrujú pohľady a názory autorov príspevkov a nie administrátorov, moderátorov a webmajstra (okrem príspevkov od týchto ľudí), a preto za ne nemôžu byť zodpovední.
Tým, že nahlásite nežiaduce príspevky moderátorovi,  pomôžete ich nápravu urýchliť.
----------
    4. Neurážajte ostatných členov fóra a nevyvolávajte hádky. Je to vaše právo a povinnosť mať svoj názor, ale súčasne ho nevhodným spôsobom nemôžete vnucovať ostatným. Kompromis sa dá dosiahnuť len vtedy, ak ho prejavíte slušne, bez nádychu pohŕdania, či urážania a keď sa držíte faktov. Preto sa snažte premeniť prípadné osobné konflikty s ostatnými návštevníkmi na tvorivú diskusiu a verte, že vám táto snaha prinesie viac dobra v živote, ako si teraz dokážete predstaviť.

 
    5.   Príspevky píšte po slovensky alebo česky. Nutné anglické výrazy, ak je to možné, prekladajte, aby boli zrozumiteľné pre všetkých Slovákov a Čechov.
----------
   
    6.   Snažte sa ich písať správne gramaticky i štylisticky, s mäkčeňmi  i s čiarkami. Dlhšie texty rozdeľujte do odstavcov (sú tak lepšie čitateľné) a používajte vetnú interpunkciu.
----------
   7.   Text príspevkov NEPÍŠTE VEĽKÝMI PÍSMENAMI alebo nadmerne neformátujte! Tie sú, naopak, zle čitateľné a po  prekročení únosnej miery, môžu byť upravené alebo odstránené.


    8. Skôr, ako vytvoríte novú tému, popozerajte sa, či už niekto takú tému vo fóre nevytvoril, alebo či Vaša otázka už nie je (v nich, alebo v článkoch na stránkach webu) zodpovedaná. Hľadanie si môžete uľahčiť cez: Hľadať.
----------
    9.   Skôr ako vytvoríte novú tému, dobre zvážte, do ktorej kategórie, či sekcie ju zaradíte.
----------
    10.   Pri jej vytváraní si dajte trošku námahy s jej nadpisom, aby vystihoval o čom daná téma má byť. Neváhajte, pre jej názov, využiť viac ako dve slová. Nadpisy typu: Pomôžte mi!, "Ako ďalej?  a podobne, o téme nikomu nič nepovedia.
----------
    11.   V príspevku sa držte iba otvorenej témy nadpisu. Ak Vás v jej strede napadne niečo nové, radšej vytvorte novú tému. Inak to skončí tak, že 2/3 z témy sú o inom ako udáva jej názov.


    12.   Pri každom príspevku zvážte, či ním pomôžete aj širšiemu publiku, alebo je určený len jednej konkrétnej osobe. Podľa toho sa rozhodnite či napíšete príspevok do fóra, alebo či danému človeku pošlete súkromnú správu. Typickým príkladom sú príspevky typu "Janko, pošli mi to emailom... a pod."


    13.   Na rozdiel od niektorých iných diskusných fór, Vám má toto, v maximálnej miere, slúžiť, ako zdroj informácii. A medzi ne patria i odkazy každého druhu (adresa, tel, email, www, atď ). Aby Vám i ostatným pomáhali, neváhajte ich vkladať do príspevkov.
----------
    14.   Táto stránka je zameraná hlavne na informácie o "hudbe". Ale ak si chcete s niekym bližšie pokecať mimo oblasť informácií určenú pre toto fórum, na to je určená sekcia: "Voľná diskusia"
TOPlist
Od: 19.3.2006