Hudobna skupina JEWEL SK     /     Skola poz. myslenia     /     Forum skoly poz. myslenia  

Autor Téma: Novomanželia prezraďte nám, aké dojmy máte zo svojej svadby?  (Přečteno 37352 krát)

jarka

• Registrovaní
  • Horných tisíc
    • Zobrazit profil

Milí priatelia.
Sme radi, že ste využili naše služby
svadobného JEWEL teamu

a radi si prečítame vaše názory a hodnotenia na našu prácu. Môžete sem napísať čo sa Vám páčilo, čo sa Vám nepáčilo, čo by ste zmenili a čo zas nie. Možno vám niečo chýbalo na našej produkcii, a niečo Vás zas milo prekvapilo. Budeme radi, ak sa nám k tomu úprimne vyjadríte.

Milan                                Vierka                                 Jojo
Vopred ďakujeme za váš názor.
::) ::) ::) ::) ::) ::)

janka
Zaslal: St 18 Okt, 2006 10:48

Velmi pekne dakujeme, ze ste nas poctili Vasou ucastou na nasej svadbe 14.10.2006 v Bratislave! Super ste nas a nasich hosti pobavili. Aj vdaka Vam vsetci svadobcania spominaju na nasu svadbu len v dobrom a ze si nepametaju na taku dobru zabavu na ziadnej svadbe doposial. Boli ste uzasny a pripravili ste nam najkrajsi den v nasich zivotoch na ktory nikdy nezbudneme. 

Vrelo odporucame skupinu Jewel vsetkym, ktori si este nevybrali hudobnu kapelu na svadbu, postaraju sa o skvelu zabavu a atmosferu, urcite nebudete lutovat...

S pozdravom,

Janka a Janko
« Poslední změna: 12. Listopad 2009, 07:54:10 od Jojo »
IP zaznamenána
Zdravím Vás. Mnohí moje príspevky už poznáte a viete, že sa snažím radiť z vlastných skúseností. Som tu, aby som získané rady z kníh, prakticky uviedla do svojho života a tak aby sa mi podarilo čo najlepšie Vám poradiť.

Mirka VV

• Registrovaní
  • Viac aktívni 30 - 79
    • Zobrazit profil
Re: Novomanželia prezraďte nám, aké dojmy máte zo svojej svadby?
« Odpověď #1 kdy: 23. Září 2007, 15:36:50 »

ĎAKUJEME JEWEL TEAMU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ahojte JEWEL TEAM !

Zdravia Vás manželia VALIGURSKí! Hádam si nás ešte pämatáte...........
Ráno o štvrtej sme  Vám sľúbili  liebes brief, takže píšeme.

Touto cestou sa Vám chceme poďakovať za skvelý profesionálny výkon, ktorí Ste podali na našej svadbe pred pár hodinami. Osobitne sa chceme  poďakovať Vierke, Jojovi, Milanovi, ako aj kameramanovi Vladkovi. Boli ste úplne skvelí a naše očakávania Ste splnili na 150 %!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Viacerí hostia zo svadby nám povedali, že vďaka Vám to bola najlepšia svadba, na akej kedy boli. Za to Vám patrí naše veľké ĎAKUJEME!
Určite Vás doporučíme každému, kto bude mať záujem o služby daného druhu.
Vytvorili  Ste senzačnú atmosféru.Budeme na Vás s láskou spomínať.

Veľká škoda, že svadobný deň prejde tak rýchlo a jediné, čo nám ostane, sú krásne spomienky, ktoré budeme mať aj vďaka Vám.

Určite Vám v dohľadnej dobe pošleme nejaké fotky.
Dúfame, že aj vy Ste sa cítili v našej spoločnosti tak, ako my vo Vašej.

Mirka a Jarko  ;;;)
« Poslední změna: 12. Listopad 2009, 07:55:11 od Jojo »
IP zaznamenána

Jojo

• Administrator
  • Horných tisíc
    • Zobrazit profil
    • Škola pozitívneho myslenia
« Odpověď #2 kdy: 23. Září 2007, 19:51:31 »

Ahojte  manželia VALIGURSKí, ďakujem za pochvalu.

Citace
Dúfame, že aj vy Ste sa cítili v našej spoločnosti tak, ako my vo Vašej.
Samozrejme, že mi bolo s vami super. A aj mne ráno býva vždy trochu smutno, keď sa lúčim s priateľmi, ktorých som počas večera spoznal.
Boli ste včera skvelý a krásny pár a verím, že taký budete mať i budúci spoločný život.

Aj ja vám musím poďakovať za dôveru, ktorú ste do nás vložili, i za vzájomnú spoluprácu, lebo bez nej by sme spoločne taký krásny sobotňajší deň nevytvorili. Každý úspech sa skrýva v príkladnej spolupráci. Pozdravte súčasne odo mňa i vašich skvelých rodičov, i svadobných hostí.

Škoda, že sa naše cesty zas rozchádzajú, taký je už život, ale v mojich spomienkach budete zapísaní zlatými písmenami. Neviem, kedy sa znovu stretneme pri nejakej podobnej príležitosti, ale tu na stránke ma (nás) zastihnete skoro stále.

Ešte raz vám prajem veľa lásky a múdrosti, lebo to je ten pravý kľúč, ako dosiahnuť, aby ste sa stali pánmi svojich životov.

A pripájam aj môj skromný, imaginárny svadobný dar, ako symbol vašej lásky, a môjho poďakovania.
Jojo  ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)

P.S. Príspevok som napísal len za seba, aby som nechal priestor na vyjadrenie aj Vierke, Milanovi i Vladkovi.
« Poslední změna: 24. Září 2007, 06:41:00 od Jojo »
IP zaznamenána
Ahojte

brown27

• Registrovaní
  • Noví alebo neaktívni 0 - 9
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 24. Září 2007, 07:55:28 »

No zdravim.....

Takze i Ja s mojou priatelkou som sa zucastnil na svadbe M + J. Konkretne sme ten par z Nových Zamkov...:-)) Parketove levy...xi.>.

Takze ako som uz i ja informoval M a J bola ich svadba jedna z najlepsich na akych som bol. Bola super zabava....ako i vynimocna kapela, ktora hrala cokolvek na co si clovek spomenul.......

Takze odkaz kapele...:
Rozhodne Vas budem odporucat kazdemu, kto bude zhanat kapelu na nejaku oslavu, pretoze ste profesionali, ktori dokazu zabavit veseliacich sa ludi a to na vysokej urovni.  :B

Len tak dalej...A ked sa i mi rozdodneme specatit nas slub svadbou, tak mozete ratat ze si Vas zavolame...

A dakujem za CD cko....../darovali ste mi ho....teda ak si spominate/....

Krasny den a vela dalscich uspechov.

Palo a Sona ^-^ :-\

PS: Otazka na starejsieho Milanka:
Ake baterky pouzivas ked mas tak neuveritelne vela energie...Bol si super. Odporucam kazdemu!!!!!!!! Si profik!

« Poslední změna: 24. Září 2007, 07:59:02 od brown27 »
IP zaznamenána

Mirka VV

• Registrovaní
  • Viac aktívni 30 - 79
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 24. Září 2007, 16:23:44 »

Ahojte vsetci....

Jojo, ďakujeme za pochvalu. Ako sám vidíš, príležitosť na stretnutie ( pravdepodobne ) bude. V Nových Zámkoch....
Touto cestou zdravím mojho velmi, velmi dobreho kamosa Palka z Nových Zámkov........sa to tak dobre pocúva, keď mi od vcera vsetci rozprávajú, aká skvelá svadba to bola.....som rada Palko, ze si bol spokojný.
 Takže vravíš, že sa takto stretneme na tvojej svadbe? Už sa teším..... :'( Len potom koho svadba bude lepšia?????

Inak, na tie Milanove baterky sa ma pýtali viacerí. Moj ujo, ktorému ťahá na šesťdesiatku a bol na kadejakých svadbách, ráno o štvrtej vyhlásil,že kde sme ťa Milanko zobrali, že nikdy v živote nezažil tak dobrého starejšieho....že si ...citujem : " číslo " ! ( je to samozrejme kompliment, neber to v zlom, prosím).

Inak, mrzí ma, že sme sa s manželom s Vami Jewelákmi neodfotili....keď tá noc prešla tak rýchlo, nebolo času, veľa vecí sme jednoducho nestihli.

Želám Vám ešte krásny deň.
Vyzerá to, že sme v sobotu našou svadbou odštartovali babie leto!!!!!!!!!!   ::T

Mirka Valigurska
IP zaznamenána

Vierka

• Global Moderator
  • Super aktívni 400 - 999
    • Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 25. Září 2007, 09:20:19 »

Ahojte všetci  :D

Tak to čo som si prečítala, ma naplnilo šťastím.  ::T ::T ::T ::T Mirka, takáto spokojnosť je pre muzikanta tá najväčšia odmena. Žiadne peniaze nedokážu tak potešiť, ako takáto pochvala. Veľmi veľmi veľmi krásne ti za ňu ďakujem, hreje pri srdiečku a určite bude pre mňa motiváciou do budúcich akcií. Aj tebe Paľko a Sonka ďakujem za pochvalu, je to úžasné dobitie energiou a príjemný pocit.
Citace
Boli ste úplne skvelí a naše očakávania Ste splnili na 150 %!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Keby ste s nami nespolupracovali a nemali by ste tam takú skvelú partiu hostí, tak by sme mohli hrať aj pašie, a nikto by sa nebavil. Tento úspech je náš spoločný. Všetci sme sa snažili podať ten najlepší výkon, Vy, my, hostia, dokonca aj personál a to všetko prispelo k pohode a príjemnej atmosfére.
Takže to Ďakujeme patrí všetkým. 
Citace
A ked sa i mi rozdodneme specatit nas slub svadbou, tak mozete ratat ze si Vas zavolame...
No tak to sa už teraz teším, ste zlatá dvojica, a dúfam že si smieme tykať, je to tak priateľskejšie. Paľko aj ty si živý príklad toho, ako sa hostia zapájali. Počas únosu sme si na sále urobili školu tanca a to na tvoj podnet, teda aj ty so Sonkou ste prispeli na výbornej atmosfére a nálade. Nech Vám naše CD robí radosť a ak ho náhodou zoderiete, tak si môžete stiahnuť na našej stránke nové. :)

Všetkých Vás pozdravujem, Vám Mirka a Jarko prajem aby ste spoločne prežili celý život v šťastí a láske, určite sa ešte stretneme a ak si budeš chcieť zatancovať aj s manželom, každú stredu sme v Centrume vo Zvolene. Pozdravujem aj Nové Zámky veľmi sa teším na vašu svadbu, tak s tým dlho neotálajte. ;D ;D ;D ;D

Pekný dníček Vám prajem pa pá ::) ::) ::) ::) 
IP zaznamenána
^-^ Teším sa na Vaše ďalšie stretnutie v

Milan

• Svadobný Jewel team
  • Stredne aktívni 80 - 149
    • Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 25. Září 2007, 22:12:46 »

Ahojte vsetky moje spriaznene duse. :141:
Vopred sa ospravedlnujem,ze pisem bez makcenov a dlznov,ale som na nejakom note buku,ktory este neovladam a mam dnes straaasnu tuzbu napisat vam. ???
Kazda svadba je pre nas vlastne krok do neznama,do partie,ktoru  si vlastne celu noc "otukavame",co je pre nu najvhodnejsie z nasej stany urobit,a cim jej ulahodit.Vysledok zalezi vzdy od viac okolnosti,ktore nebudem samozrejme rozoberat,no na tej vasej svadbe bolo zaujimave  to,ze od zaciatku som pocitoval energiu od svadobcanov a bolo to len otazkou casu,kedy prepukne vzajomne.To je zaroven aj odpoved na tie moje baterky-vyzivam sa z toho,ked sa ludia bavia a dobre to povedal JOJO,ked sme isli cestou domov,je to popri mojej robote pre mna ohromny relax.
Ale  zaroven si myslim,ze zas az tolko pochvaly si nezasluzim, aby mi nahodou nenaprsalo do nosa. :-\Vynikajuce to vystihla Vierka-aj "Odu na lasku" ci na radost by sme mohli spievat,keby nebola ustretovost svadobcanov a spolupraca s nevestou a zatom.Vela som nacerpal noveho a uspech bol naozaj spolocny.
Napriklad len taka pre niekoho malickost,na vyplnenie  casu sme robili skolu tanca.Viete aky je to perfektny napad a ako sa da rozviest?Na buducich  svadbach to urcite zrealizujeme a znova mame rozsireny repertoar,a ten vznikol na vasej svadbe.Pre niekoho nepodstatne,no pre nas inspiracia.Pacili sa mi aj hlasky ludi,napriklad pri privedeni chlapa ked sa hladala nevesta-padla hlaska-DVA V JEDNOM...na sale tie vtipy,hadanky,pesnicky...Takze aj na tychto malickostiach je vidiet,ze hostia boli tiez super.
No a vitam na stranke aj "levov parketu" Paliho a Sonicku.Ja som dodnes nevedel, ze ta skola tanca bol vas napad.Dakujeme.Boli ste super,dufam ze,sa este stretneme,a posudite,ako sme tento vas napad rozsirili.Ak pridete niekedy na Stiavnicko,pridite na navstevu,nalejem vam nejakej Podhorskej slivovici >:D
Samozrejme aj na tejto nasej stranke si mozme obcas popisat ak budete mat cas.Dufam,ze aj Mirka a Jarko niekedy pridu popisat a hlavne ked bude v rodine nejaky prirastok daju vediet,to vzdy potesi ::T ::T

Ha a vylepsi nam to statistiku :80:

Viete  o com snivam,ze raz pustim hlasku do radia,ze usporiadam stretnutie so vsetkymi,komu sme robili JEWELACI svadbu.Pozveme aj takych hosti ako PALI a SONICKA a vobec vsetky spriaznene duse,ktori su na takej vlnovej dlzke ako my a este raz sa vsetci zabavime,ale poriadne.Potom skoncim so starejsovanim.Nebolo by to? ::T

Ale to je debata do buducna a musim to prebrat s Vierkou a Jojom,no uvidime.

Zatial sa majte vsetci krasne pozdravte celu rodinu a tesim sa, ze niekedy nas zas tu na stranke poctite svojou navstevou- zdravim,ukecany,ale vysmiaty MILAN.

PS:SOM RAD ZE SOM VAS VSETKYCH SPOZNAL-STAREJSI :-[ :-[ :-[ :-[
IP zaznamenána

Mirka VV

• Registrovaní
  • Viac aktívni 30 - 79
    • Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 02. říjen 2007, 13:55:17 »

Ahojte vospolok. :P

Vierka, určite Vás prídeme niekedy pozrieť do Centrumu. Stále je mi ľúto, že tá noc prešla tak neuveriteľne rýchlo a je to fuč. Máme už aj nejaké foto, tak keď to dáme do kopy, niečo Vám pošlem.

Milanko, som si istá, že keby Ste urobili stretávku všetkým, čo Ste hrali na svadbách, bol by to super žúr. A určite by tam všetci boli minimálne tak spokojní, ako sme boli my dvaja s manželom a naši hostia. Ak taká párty bude, hlásime sa ako prví  ^-^
A so starejsovaním ty len nekonci, to by bola obrovská skoda.......ja osobne lepšieho starejšieho nepoznám a raz ( hádam ) budem svadbiť aj naše deti ( keď  budú ), takže Ty len pekne remeslo nevešaj na klinec a zotrvaj ešte aspoň 25 rokov v aktívnej službe.
Som veľmi rada, že som Vás všetkých spoznala.
želám Vám ešte krásny dníííííkkkkkkkk ::)
IP zaznamenána

Vierka

• Global Moderator
    • Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 04. říjen 2007, 15:20:22 »

Milí priatelia.

Sme radi, že ste využili naše služby
hudobnej skupiny JEWEL Sk
a radi si prečítame vaše názory a hodnotenia na našu prácu. Môžete sem napísať čo sa Vám páčilo, čo sa Vám nepáčilo, čo by ste zmenili a čo zas nie. Možno vám niečo chýbalo na našej produkcii, a niečo Vás zas milo prekvapilo. Budeme radi, ak sa nám k tomu úprimne vyjadríte.
Vopred ďakujeme za váš názor.
 ::) ::) ::) ::) ::) ::)
« Poslední změna: 11. říjen 2007, 00:17:48 od Jojo »
IP zaznamenána

Mirka VV

• Registrovaní
  • Viac aktívni 30 - 79
    • Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 29. říjen 2007, 11:34:22 »

Ahojte Jeweláci,
Po dlhšej odmlke sa opäť ozývam. No nechce sa mi veriť, že po takmer mesiaci, čo je zriadená táto téma, ja som nakoniec prvá, čo sa vyjadrím......
Len pre poriadok, svadbu sme mali 22.09.2007 vo Zvolene.
No čo napísať skôr.....môj ( a aj môjho manžela ) názor už poznáte. Boli Ste   j ednoducho skvelí, skvelí, skvelí.
Aj po mesiaci stále na Vás spomíname len v tom najlepšom. Vytvorili Ste skvelú atmosféru - na svoje si prišiel každý  - zahrali Ste z každého rožka troška....takže u nás sa bavili všetci. Už sme Vás odporúčali aj ďalej. Odozvy Vašej práce nenechali na seba dlho čakať.
Včera sme s manželom prvykrát videli naše svadobne DVD-cko a pri pozeraní mi vypadli aj slzičky - keby sme si to tak mohli ešte raz zopakovať, hrali by Ste nám ako kapela určite Vy!( a brali by sme celý Jewel TEAM )......
Ste jednoducho JEDNIČKY  :)a svoju prácu robíte na výbornú. Len tak ďalej.

Želám Vám ešte pekný dník.
Mirka
IP zaznamenána

Jojo

• Administrator
  • Horných tisíc
    • Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 29. říjen 2007, 14:11:25 »

Ahoj Mirka  ;))

Obrovská radosť je na našej strane, že sa aspoň takto môžeme stretnúť, že sme sa mohli podieľať na výsledku a hlavne, že sme nesklamali vašu dôveru v nás. 

Citace
No nechce sa mi veriť, že po takmer mesiaci, čo je zriadená táto téma, ja som nakoniec prvá, čo sa vyjadrím......
Mirka  ;)) to je len znakom toho, že si výnimočná žena a že má Jarko veľmi dobrý vkus. 
Viac v Klábosení o svadbách

Citace
keby sme si to tak mohli ešte raz zopakovať, hrali by Ste nám ako kapela určite Vy!( a brali by sme celý Jewel TEAM )......
Ste jednoducho JEDNIČKY  :)a svoju prácu robíte na výbornú.
Ešte raz, veliké dík za pochvalu a hlavne za príkladnú spoluprácu. Lebo výsledok je vždy len obrazom spolupráce všetkých.
Pozdrav od nás doma polovičku a celú vašu svadobnú rodinu. Je super.  :-[
Krásny deň
 ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)
IP zaznamenána
Ahojte

Vierka

• Global Moderator
    • Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 30. říjen 2007, 13:39:44 »

Ahoj Mirka  :D

Som veľmi rada, že aj keď už máš po svadbe, neprestala si s nami udržiavať kontakt. Veľmi si to vážim, a beriem to ako prejav nášho priateľstva. Ani nevieš, ako dobre to padne, keď si urobíš prácu, a niekto je s ňou takto spokojný. Pre muzikanta je najväčšia odmena, keď sú ľudia vytancovaní, vyspievaní, a žiadne peniaze sveta ho nedokážu motivovať tak, ako spokojnosť a výborný výsledok zábavy. Preto ti zo srdca ďakujem, za tvoju pochvalu, lebo bude pre nás motorom na ďalších produkciách. Bodaj by sme mali vždy takých spokojných poslucháčov, akými ste boli vy a vaši hostia. Prajem všetko dobré, veľa lásky a pozdravujem celú rodinku aj hostí z Nových Zámkov. Boli ste všetci skvelá partia.  :-[ :-[ :-[     
IP zaznamenána

lentilka

• Registrovaní
    • Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 02. Listopad 2007, 19:05:10 »

:-X pár vašich pesničiek ktoré  poznám si rada zaspievam aj ja.lebo môj bol vždy druhý hlas keď som kedysi spievala teší ma ,že si to aspoň tu zopakujem  :-[
IP zaznamenána
Vyhľadávaním nových článkov v duchu pozit. myslenia sa snažím pomôcť aj Vám spoznávať samých seba.Dobre mienenou radou čo najlepšie poradiť, náladu tým vyladiť.
Osobná skúsenosť:zmenou myslenia vlastný život bude viac dúhový,úsmev je devíza

Milan

• Svadobný Jewel team
    • Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 02. Listopad 2007, 19:36:55 »

Mirka  ahoj, tu  je Milan-starejsi.
Rad som si precital  tvoje prispevky,alebo teda chvalu  na nasu adresu.Naozaj  je to  pre nas povzbudenie  do nasej prace  na   svadbach a cenime  si to o to viac,ze si  s  nami v  spojeni aj po svadbe.Ja ked aj nenapisem  prispevok na stranku,prevaznu vacsinu clankov si precitam.Hlavne teda o svadbach,ale aj o Jojovej pozitivnej  skole a tiez prispevky od vsetkych kociek  na  stranke.Mam trochu problem s  casom,ale budem si to musiet do buduca planovat.
Chcel by som ist  aj  s  manzelkou do Zvolena teraz niekedy  v zime.Dufam ze  ked  vas zavolame,tak  sa pridete tak  nezavazne zabavit aj s polovickou.Slubujem ti,  ze potom sa ozvem  a pospominame, lebo  na  tej vasej svadbe bolo naozaj fain.
Pozdravujem  vsetkych-MILAN
IP zaznamenána

Mirka VV

• Registrovaní
  • Viac aktívni 30 - 79
    • Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 06. Listopad 2007, 14:12:45 »

Ahoj Milan,
keď budete vo Zvolene, tak sa ozvite. Budem rada, ak sa stretneme, rada by som Vás všetkých z Jewel tímu ešte niekedy videla. Je s Vami sranda. Možno sa aj odfotíme spolu - lebo na svadbe sme to za celú noc nestihli........ ::)
IP zaznamenána

Mirka VV

• Registrovaní
  • Viac aktívni 30 - 79
    • Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 12. červen 2008, 15:13:09 »

Ahojte jewelaci, Zuzka....

tak ako Ste dopadli v sobotu? Myslela som na Vas...
Uz som zvedava na fotky, ako vyzerala nevesta...... :)

Pekný dník
Mirka
IP zaznamenána

Vierka

• Global Moderator
    • Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 12. červen 2008, 17:37:55 »

Ahoj Mirka  ^-^

Nevestička bola krásna, veľmi milá osôbka. Musím ju pochváliť, veľmi nám pomáhali, stále sa venovali hosťom, zapájali sa do programu, a Zuzka všetko precízne pripravila. Dokonca si vyšili aj vlastné podbradníčky. Krásna výzdoba, stoly boli hojné a mali výbornú zábavychtivú partiu. Mám z tejto svadby  úžasne dobrý pocit rovnako ako aj s tej vašej. Bolo to super. Tento víkend sme na východe, tak nám drž palčeky, určite nám prinesieš šťastie. Tak pa pa  :-X
IP zaznamenána

zuza

• Registrovaní
  • Viac aktívni 30 - 79
    • Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 17. červen 2008, 14:35:03 »

No ahojte všetci,

od svadby sme sa ešte ani nestihli zastaviť. Tak sa ospravedlňujem, ale nájdem si už konečne trochu času aby som Vám poďakovala za skvelú zábavu, všetci boli nadšení. Že takú zábavu ešte nezažili. Trošku nás akurát mrzí ten záver. Pretože to tak dopadnúť nemalo. Ale keby sme to vedeli tak to spravíme presne naopak, že druhú stranu pošleme domov a moja rodina by sa bavila až  do samého rána. Ale čo už to sa nedá predpovedať, komu sa čo zrodí v hlave. Ľudia sú rôzny, len nechápem prečo sa potom všetci zdvihli a vyparili sa. No keby to bolo naopak tak by to dopadlo inak, naši by nás nenehali len tak sedieť ešte by sme všetci tancovali. Nevadí, na druhej strane aspoň sa nikto nespil do nemoty a nikto sa nepovadil. Takže to beriem z tej pozitívnejšej stránky.

Mirka, veľmi mi pomohli Tvoje rady aj ohľadom koláčov aj ohľadom pitia a ostatných vecí. Dopadlo to dobre. Od kostola sme sa smiali až po koniec svadby. Možno aj preto, že môj teraz už manžel je taký šašo počmáraný. Ale aspoň nebola nuda. Keď budem mať DVD tak ti ho pošlem a aj nejaké fotky poposielam len musím prísť na to, že ako ich vložiť na tieto stránky. Ale video bude až o mesiac, lebo kameraman má strašne veľa práce.

Starejší bol super, všetci si ho pochvaľovali, že takého ešte nevideli ani na jednej svadbe. A hudba vytvárala skvelú atmosféru, dokonca Jojo polahodil aj otcovmu bratovi keď im zahral k výročiu svadby. Tí na to asi nezabudnú. Ste ozaj skvelá partia a super bolo aj to ako ste sa všetci venovali aj hosťom, že ste chodili aj medzi nich veľmi to pomohlo k tomu všetkému, ľudia potom mali takú rodinnejšiu atmosféru a nebrali to tak ,že my sme hostia a vy ste "nejaká tá" hudba a starejší. Ale to tak stmelilo celú sálu. Neviem či som to zrozumiteľne napísala, lebo mi behá po hlave toľko myšlienok, ktoré Vám chcem napísať a už to potom asi pletiem jedno cez druhé. Škoda len že to tak rýchlo ušlo, lebo sme sa chceli aj s Vami všetkými odfotiť a napadlo nás to až potom keď už ste boli fuč. Ani som sa s Vami nerozprávala za celú svadbu, ja fakt ani neviem ako to ušlo. A teším sa na dvd že čo sme vlastne robili, lebo fakt mám pocit akoby som to všetko sledovala z diaľky.  A ráno už som úplne nevládala, už to bolo na mňa dosť, ale zvládla som to celkom fajn. človek si asi fakt užije cudzie svadby lepšie ako vlastnú.
Je to také divné ako človek ten deň prežije, príde mi to ako v nejakom tranze.

Jojo skúsim sem poslať nejaké tie fotky, ale ak by sa mi to nepodarilo tak ti to pošlem na mail. Ešte som ti chcela napísať, že oco si ťa tiež pamätá aj sa chcel na svadbe zastaviť za tebou, len bol nejaký zaneprázdnený ako ho Milan zapájal. Aj mi vravel ten môj tatko že odkiaľ ťa pozná a ja som to samozrejme zabudla. Teraz mi tá pamäť vynecháva čím ďalej viac.

Zatiaľ Vám všetkým vrátane Mirky ďakujem a budem sa snažiť poslať čo najskôr dáke to foto. Len dnes som to zabudla doma. Skúsim zajtra (mám aj v robote veľa zmeškané, tak snáď sa mi to podarí).

Pekný dník

Zuzana
« Poslední změna: 17. červen 2008, 19:08:27 od Jojo »
IP zaznamenána

Mirka VV

• Registrovaní
  • Viac aktívni 30 - 79
    • Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 18. červen 2008, 11:15:45 »

Ahoj Zuzka ( mladá pani - chichi )

tak som rada, ze si sa ozvala. Vidiíš - ani si sa nenazdala, a máš to za sebou.
ked som čítala tvoj predchádzajúci príspevok, mala som pocit, akoby som to písala ja, vo veľa veciach úplne s tebou súhlasím. Ten jeden  večer prejde neuveriteľne rýchlo..my sme sa tiež chceli s kapelou a starejsim pofotiť, tiež nebol čas ani na nejaké pokecy a rovnako až na Dvd-čku sme vlastne videli, že čo sa na našej svadbe dialo.

Mám taký dobrý pocit pri srdiečku, ak som Ti nejak pomohla a to troškou prispelo k vydarenej svadbe.

Budem sa tešiť na fotky aj DVD a uprimne Vám želám, nech Ste celý život aspoň takí šťastní, ako v svadobný deň

Pa a pekný deň všetkým, čo čítajú tento mail. :D
Mirka
IP zaznamenána

Jojo

• Administrator
  • Horných tisíc
    • Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 18. červen 2008, 11:48:51 »

Ahojte  ^-^

Musím skonštatovať, že aj keď sme odohrali množstvo nádherných svadieb, tak precízne naplánovanú a pripravenú svadbu, ako bola Zuzka ;)) vaša, býva len málokedy. Všetko išlo ako po masle a takmer nebolo treba nič vysvetľovať. Myslím, že najväčšiu zásluhu na tom máš ty Zuzka ;)) a ak ti svoj talent uplatníš aj v budúcnosti, tak budeš mať nepochybne krásny život.

Je fakt, že vaša svadba bola prvá, ktorá sa tak dlhšie a precízne pripravovala cez internet a výsledok jednoznačne ukazuje, takýto spôsob prípravy prináša super výsledky. Jednoducho povedané je to všetko len o príkladnej spolupráci, vzájomnom pochopení a akceptovaní.

S tým záverom sa vôbec netráp, lebo nebol v ničom horší ako na iných svadbách, ba naopak. Mnoho vecí však pri seba väčšej snahe ale ovplyvniť nevieme, a treba ich prijať také, aké sú.

Citace
Ani som sa s Vami nerozprávala za celú svadbu, ja fakt ani neviem ako to ušlo.
To je normálne, lebo je to znak toho, že sme si všetci príkladne plnili povinnosti, a tak na nejaký spoločný rozhovor nezostal čas. To zažívame často.

Zuzka ;)), moje poďakovanie za úspešný výsledok svadby patrí ako tebe a tvojej polovičke, tak aj všetkým vašim hosťom. Ešte raz, moja veliká vďaka vám všetkým za to a pozdrav ich odomňa. Súčasne nesmieme v ďakovaní zabudnúť ani na Mirku ;)), ktorá svojimi skúsenosťami tiež prispela k výsledku.
A ak sa vám kočky ;)) podarí nájsť si čas, aby ste svojimi skúsenosťami pomohli budúcim nevestičkám, budem vám veľmi povďačný.

Ešte raz vám všetkým prajem veľa, veľa dobrého a moja veliká vďaka za všetko patrí vám. Som nesmierne šťastný, že som mohol s vami spolupracovať.

P.S. Zuzka ;)), foto mi pošli na:  jojo@jewel.sk a ja ho upravím na vhodnú veľkosť a ako prílohu vložím do tvojho príspevku.
 ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)
« Poslední změna: 20. červen 2008, 11:43:06 od Vierka »
IP zaznamenána
Ahojte

debnár

• Registrovaní
  • Málo aktívni 10 - 29
  • **
    • Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 08. Září 2008, 11:00:50 »

Ahoj Vierka,

Tak uz je tyzden po svadbe, tak to strasne leti...
Chcela by som sa Vam podakovat, boli ste uzasni, spravili ste nam uzasnu zabavu a krasnu svadbu. este fotecky nemam ale akonahle ich budem mat tak sa spojime a ja ti dam cele CD. Videla som uz par foteciek vo fotaku co ma svokra Zofka, a su velmi mile.
Vierka ja sa este ozvem.
Este raz dakujem.
pa pa
IP zaznamenána

Vierka

• Global Moderator
    • Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 08. Září 2008, 15:05:14 »

Ahoj pani Debnárová  ;D ;D ;D

Ako si zvykáš na nové priezvisko? Nemýliš sa ešte? Teším sa, že si neprestala chodiť na stránku aj keď už máš po svadbe. Na fotky sa veľmi teším, bola si nádherná nevesta, a aj Radko bol fešák. Tak keď si nájdeš chvíľku, tak sa zas ozvi, budem sa tešiť. Pa pa

P.S.:Pozdravujem sestru Moniku!
IP zaznamenána

Zuzana a Michal

• Registrovaní
  • Viac aktívni 30 - 79
    • Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 10. Září 2008, 10:40:36 »

AHOJTE Vierka, Jojo, Milan

my sa nebudeme veľmi rozpisovať a zhrnieme to v skratke, tá nálada na svadbe čo ste urobili bola jednoducho FAMÓZNA, my odvtedy nevieme o ničom inom rozprávať ako o svadbe.
takže Vám pekne ďakujeme a buďte vždy takí ako ste...........lebo ste SUPER.

Zdravia Vás manželia Palkovičovci    :D ;;;)
IP zaznamenána

Vierka

• Global Moderator
    • Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 10. Září 2008, 11:12:55 »

Ahojte manželia  ::T

Ďakujeme za pochvalu, potešila, ale priznám sa, že aj ja mám neuveriteľne krásne spomienky na svadbu. Bolo to jednoducho super ako píšeš. V podstate tú svadbu mali v réžii vaši hostia a my sme sa len prispôsobili. Všetkých ich veľmi krásne pozdravujem, hlavne ocinovu tetu, tá nemala chybu. Zlaté žieňa. Prajem veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky.  ::) ::) ::) ::)

P.S.: Dúfam, že keď budete mať nejaké dobré foto tak nám prispejete na stránku a že nám s času na čas niečo napíšete. Napríklad ak sa vám narodí malý svištík.  :B :B :B   
IP zaznamenána

Milan

• Svadobný Jewel team
    • Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 10. Září 2008, 19:28:40 »

Ahojteee!!!! :D :D
Aj ja ďakujem za pochvalu, ^-^ no nám sa len znovu potvrdilo,že keď svadobčania pochopia,o čom je svadba,musí to byť super.Tak ináč poviem vám,to bola sila! :-[ :-[Ľudkova moji,ja som normálne nevládal.Už asi starnem,no že tá motivácia od hostí bola silná,svedčí aj to,že JOJO za nástrojom šantil a tancoval.On to totiž ešte nikdy takto nevystrájal :160: :192: :192: :192: :26: Veľmi som mal z tej vašej veselky dobrý dojem a dúfam že z nej na DVD budete mať peknú pamiatku,prajem vám to úprimne.My máme všetci aj s Vladom aj Ankou len tie najlepšie a určite si na vašu svadbu spomenieme aj tento týždeň v Dudinciach,lebo tam ideme tiež spolu.
Pozdravujem srdečne všetkých hostí a verím,že to nebolo naše posledné stretnutie-MILAN :45: :45: :45:
« Poslední změna: 10. Září 2008, 22:30:35 od olinka »
IP zaznamenána

TOPlist
Od: 19.3.2006