Hudobna skupina JEWEL SK     /     Skola poz. myslenia     /     Forum skoly poz. myslenia  

Autor Téma: PROSIM PORADTE MI YAMAHACI PSR  (Přečteno 4609 krát)

mikkes

• Noví alebo neaktívni 0 - 9
  • *
    • Zobrazit profil
PROSIM PORADTE MI YAMAHACI PSR
« kdy: 25. Září 2012, 19:09:32 »

ZDRAVIM VAS MUZIKANTI, MAM YAMAHU PSR S 500 A JEDNA SA MI O TO, ZE STIAHOL SOM SI NEJAKE STYLY, RYTMY Z INTERNETU DAL SOM ICH NA KLUC ISIEL SOM DO MENU V YAMAHE NASIEL SOM ICH TAM DAL SOM LOAD NA ZADANY STYL. OK MAL SOM HO TAM POD TLACITKOM USER. ALE DALEJ KED CHCEM INE STYLY NACITAT TEN PRED TYM MI SA MI VYMAZE A NACITE SA DRUHY. TAKZE VZDY MI OSTANE LEN JEDEN STYL. CO MAM SPRAVIT ABY SOM MAL POD TLACITKOM USER VIAC RYTMOV A NIE VZDY LEN JEDEN???? ALEBO AKO SA TO DA INAC SPRAVIT??? ZA ODPOVEDE DAKUJEM.  MIKO.
IP zaznamenána

Jojo

• Administrator
  • Horných tisíc
    • Zobrazit profil
    • Škola pozitívneho myslenia
Re:PROSIM PORADTE MI YAMAHACI PSR
« Odpověď #1 kdy: 03. říjen 2012, 07:02:48 »

Ahoj
Ja som vlastnil Yamahy PSR 2000, 3000, S900 a tieto mali kapacitu user banky väčšiu, teda v nich som mal uložených viac štýlov. Žeby kapacita u S500 stačila len na jeden štýl? Tak mi to pripadá.

Je mi ľúto, ale neviem kde je u teba problém. Držím palce nech ho čím skôr prekonáš. Jojo
IP zaznamenána
Ahojte

mikky

• Yamaháci
  • Málo aktívni 10 - 29
  • **
    • Zobrazit profil
Re:PROSIM PORADTE MI YAMAHACI PSR
« Odpověď #2 kdy: 21. říjen 2012, 15:57:54 »

Zdravím, chcem sa spýtať ako sa daju upraviť GS MIDI, povimieňam si nástroje, nástavim balance no neuložím to z dôvodu že je to GS, dá sa to nejako prerobiť alebo čo stým poraďte!
IP zaznamenána

TOPlist
Od: 19.3.2006