Hudobna skupina JEWEL SK     /     Skola poz. myslenia     /     Forum skoly poz. myslenia  
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 ... 25   Dolů

Autor Téma: Už si tu klábosíme viacerí. Pridaj sa k nám a . . .  (Přečteno 183681 krát)

Jojo

• Administrator
  • Horných tisíc
    • Zobrazit profil
    • Škola pozitívneho myslenia
Re: Už si tu klábosíme viacerí. Pridaj sa k nám a . . .
« Odpověď #175 kdy: 21. říjen 2007, 04:41:22 »

Ahoj Jarina  ;))

Citace
Nakoľko máš preštudovanú Bibliu? Mohla by som ťa poprosiť, aby si mi niektoré veci vysvetlil?
Pôvodnú Bibliu mám preštudovanú len čiastočne. Zato som dosť dôkladne študoval Bibliu (ak sa to dá tak povedať) Univerzálneho života (tiež náboženstvo): "To je Moje Slovo", čo je veľmi podobné, povedal by som ešte pokrokovejšie.

Napíš, čo potrebuješ vedieť a vysvetlíme, veď preto sme tu. Rád Jarka  ;)) .
 ::) ::) ::) ::) ::) ::)
IP zaznamenána
Ahojte

jarka

• Registrovaní
  • Horných tisíc
    • Zobrazit profil
« Odpověď #176 kdy: 21. říjen 2007, 09:58:47 »

Pokračovanie diskusie o Biblii si môžete prečítať v rubrike Biblia zrozumiteľná pre všetkých http://www.jewel.sk/forum/index.php?topic=525.msg4598#msg4598 ::) ::) ::)
IP zaznamenána
Zdravím Vás. Mnohí moje príspevky už poznáte a viete, že sa snažím radiť z vlastných skúseností. Som tu, aby som získané rady z kníh, prakticky uviedla do svojho života a tak aby sa mi podarilo čo najlepšie Vám poradiť.

jarka

• Registrovaní
  • Horných tisíc
    • Zobrazit profil
« Odpověď #177 kdy: 23. říjen 2007, 11:25:26 »

Jojo, vytvorila som tú podriadenú diskusiu a vyšlo mi to tak, že je vedľa Skutočných príbehov. Može byť?
Hádam môže, nie? Je to podriadená diskusia Nových článkov a tak som to chcela. ^-^
IP zaznamenána
Zdravím Vás. Mnohí moje príspevky už poznáte a viete, že sa snažím radiť z vlastných skúseností. Som tu, aby som získané rady z kníh, prakticky uviedla do svojho života a tak aby sa mi podarilo čo najlepšie Vám poradiť.

jarka

• Registrovaní
  • Horných tisíc
    • Zobrazit profil
« Odpověď #178 kdy: 23. říjen 2007, 11:45:00 »

Teraz ma napadlo, že to skúsim zaradiť pod Skutočné články ak sa dá a uvidím ako to bude vyzerať. :)
IP zaznamenána

jarka

• Registrovaní
  • Horných tisíc
    • Zobrazit profil
« Odpověď #179 kdy: 23. říjen 2007, 11:54:26 »

Jojo, asi som niečo pohnojila. Zmenila som pozíciu z po Skutočných článkoch na pod Skutočné články a dalo mi to, že nastala chyba.
Citace
Diskusia Biblia zrozumiteľná pre všetkých nemá platnú nadriadenú diskusiu. Použite funkciu 'nájsť a opraviť všetky chyby'.
Späť
Prosím ťa, kde nájdem funkciu Nájsť a opraviť všetky chyby? Dúfam že som nenarobila nejakú paseku, to by ma mrzelo. Prepáč, že som ti narobila starosti. >:(
IP zaznamenána

Jojo

• Administrator
  • Horných tisíc
    • Zobrazit profil
« Odpověď #180 kdy: 23. říjen 2007, 11:58:14 »

Ahoj  ^-^

Pokojne, pozriem sa na to a skúsim to opraviť. Drž palce. Zatiaľ nič nerob. ::) ::) ::)
« Poslední změna: 23. říjen 2007, 12:00:23 od Jojo »
IP zaznamenána
Ahojte

Jojo

• Administrator
  • Horných tisíc
    • Zobrazit profil
« Odpověď #181 kdy: 23. říjen 2007, 12:19:06 »

Ahoj  ^-^

Jarka  ;)) , už je to v poriadku.  :)

Len som tebou vytvorenú kategóriu: Biblia zrozumiteľná pre všetkých presunul pod: Voľná debata o publikovaných informáciách na Škole pozitívneho myslenia za:   Numerológia, minulé životy a regresná terapia, rodinná konštalácia

Na to pod a po si musíme dávať väčší pozor, lebo fórum nevie akceptovať nevhodný príkaz.

Priznaj, mala si trochu strach?
IP zaznamenána
Ahojte

jarka

• Registrovaní
  • Horných tisíc
    • Zobrazit profil
« Odpověď #182 kdy: 23. říjen 2007, 12:25:35 »

Ahoj. :)

Citace
Priznaj, mala si trochu strach?
No trochu áno. Ale vedela som, že ty s tým niečo spravíš. ;)) Uf. Som si vydýchla. Druhý krát si budem dávať pozor. Dík.
IP zaznamenána

Jojo

• Administrator
  • Horných tisíc
    • Zobrazit profil
« Odpověď #183 kdy: 23. říjen 2007, 12:39:30 »

Ahoj

Citace
No trochu áno. Ale vedela som, že ty s tým niečo spravíš.
Jarka  ;)) , zapojila si pozitívne myslenie. Super!!
 ::) ::) ::) ::)
IP zaznamenána
Ahojte

olinka

• Registrovaní
  • Super aktívni 400 - 999
    • Zobrazit profil
« Odpověď #184 kdy: 24. říjen 2007, 01:28:21 »

Ahojte!  :D

Hlásim sa Vám, aby ste vedeli, že sem nakuknem každý deň aspoň na chvíľku, poopravujem najnutnejšie, len nestíham reagovať na diskusie.
Stanko už je doma, chodí, leží, len sedieť ešte nemôže. Psychicky je na tom veľmi dobre.
Medzitým sme mali zase dva "čierne" piatky. Prvý piatok synovi podbehla pod auto srnka, rozbila hmlovku, odrela blatník a ešte sme to ani nestihli dať opraviť, znovu v piatok (vlastne to už bolo v sobotu o pol jednej v noci) havaroval na diaľnici. Zadriemal za volantom a mal veľké šťastie, že do ničoho nenarazil, skotúľal sa s autom po brehu z diaľnice na roľu, auto ostalo na streche, celé zničené, ale synátor našťastie vyviazol bez jediného škrabanca. Že vraj "aby ocino a babka nemachrovali, že len oni sa druhýkrát narodili". (Na vysvetlenie: babka prežila ťažký úraz ešte v roku 1971.)
No, povedzte, nemám ja šťastie v nešťastí a podarenú rodinku?
Teraz to už beriem s humorom, ale v noci z piatku na sobotu, keď som sa dozvedela, že havaroval, kým som ho neuvidela v poriadku doma, mi nebolo všetko jedno. Ďalší riadny nápor na moje pocuchané nervy.
V práci som riadne vyťažená, lebo stále robím za obidvoch a potom sa sem niekedy dostanem až takto neskoro (alebo zavčasu?).
Ale prídem vždy, veľmi mi pomáhate. Mám vás všetkých rada.
IP zaznamenána
Ahojte! :D

Momentálne som v časovom strese kvôli inej práci, ktorá ma živí, tak sem "skočím" iba občas poopravovať prípadné gramatické a štylistické chyby v nadpisoch. Samozrejme, keď zostáva trošku voľného času, rada prispejem svojimi skúsenosťami aj do diskusie. Teším sa na dobu, keď budem mať viac voľného času a budem môcť s Vami viac komunikovať.

Príjemný deň želá :)

jarka

• Registrovaní
  • Horných tisíc
    • Zobrazit profil
« Odpověď #185 kdy: 24. říjen 2007, 07:28:41 »

Ahoj Olinka. ^-^

Neviem či si zachytila Jojovu radu, ktorú ti v predošlom príspevku dával a s ktorou sa ja úplne stotožňujem
Citace
Keď pominie napätie, urýchlene porozmýšľajte (samostatne, či spoločne), kde robíte chyby, že vám musel dať život takúto príučku. Najskôr má jeden z vás (predpokladám, že Stanko) nesprávny názor na život, a ty ho v tom (asi nevedomky) podporuješ.
Drž sa jej, aby si nemusela viac zažívať takéto šoky. Maj sa dobre a drž sa. :141:
IP zaznamenána

Jojo

• Administrator
  • Horných tisíc
    • Zobrazit profil
« Odpověď #186 kdy: 24. říjen 2007, 08:17:11 »

Ahojte  ^-^

Citace
Neviem či si zachytila Jojovu radu, ktorú ti v predošlom príspevku dával a s ktorou sa ja úplne stotožňujem
Citácia
Citace
Keď pominie napätie, urýchlene porozmýšľajte (samostatne, či spoločne), kde robíte chyby, že vám musel dať život takúto príučku. Najskôr má jeden z vás (predpokladám, že Stanko) nesprávny názor na život, a ty ho v tom (asi nevedomky) podporuješ.
Drž sa jej, aby si nemusela viac zažívať takéto šoky.
Len to doplním: A nevedomky ste to preniesli i na syna (deti, svojich blízkych)

Možno by bolo vhodné, keby sa začal aj Stanko, keď má teraz čas, zapájať tu do diskusie a začal akceptovať duchovné zákony. Tak by vám vedeli lepšie pomôcť.

Držím vám palce a teším sa, že všetko tak, v podstate, šťastne dopadlo. Máme vás radi.  :141:
 ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)
P.S. Dnes sa na stránku, najskôr, dostanem asi až večer.
« Poslední změna: 24. říjen 2007, 08:21:20 od Jojo »
IP zaznamenána
Ahojte

olinka

• Registrovaní
    • Zobrazit profil
« Odpověď #187 kdy: 24. říjen 2007, 22:36:51 »

Citace
Citácia
Citácia

Citácia
Drž sa jej, aby si nemusela viac zažívať takéto šoky.
Len to doplním: A nevedomky ste to preniesli i na syna (deti, svojich blízkych)

Možno by bolo vhodné, keby sa začal aj Stanko, keď má teraz čas, zapájať tu do diskusie a začal akceptovať duchovné zákony.

Buď som nechápavá alebo prepracovaná, ale tomuto vôbec nerozumiem.
Čo podľa vás vlastne neakceptujeme? V čom máme nesprávny názor na život? Súvisí to s tým, že sme ateisti, alebo s tým, že sme tak dlho spolu a už si navzájom nemáme možnosť ovplyvňovať duchovný rast? A ako sa vlastne ten duchovný rast podľa vás prejavuje?
A Stanko, i keď má teraz čas, si bude môcť sadnúť k počítaču až po kontrole 20. novembra.  Zatiaľ môže iba stáť alebo ležať, a to by sa mu ťažko diskutovalo.
IP zaznamenána

Momentálne som v časovom strese kvôli inej práci, ktorá ma živí, tak sem "skočím" iba občas poopravovať prípadné gramatické a štylistické chyby v nadpisoch. Samozrejme, keď zostáva trošku voľného času, rada prispejem svojimi skúsenosťami aj do diskusie. Teším sa na dobu, keď budem mať viac voľného času a budem môcť s Vami viac komunikovať.

Vierka

• Global Moderator
    • Zobrazit profil
« Odpověď #188 kdy: 25. říjen 2007, 00:13:06 »

Ahoj Olinka

Som rada, že sa Stanko takto zotavuje, a oboch vás pozdravujem. Pýtala si sa:
Citace
Čo podľa vás vlastne neakceptujeme?
Toto budem uvádzať ako príklad. Vy sami musíte prehodnotiť, aké vlastnosti máte a nie sú správne. Napr. Ak neakceptujete duchovné zákony, do ktorých patrí napríklad aj rovnováha. Rovnováha v láske, majetku atď. potom vás život musí pritlačiť tam, kde to najviac pocítite. Ak sa viažete príliš na majetok, na prácu a snažíte sa tomu podriadiť celý váš život, potom to nie je správne. Chýba tam rovnováha. Potom sa môže stať, že napr. Stanko utrpí úraz, ktorý ho od nadmernej práce a zarábania peňazí odstaví. Ak to nepomôže, môže sa stať, že auto, ktoré si kúpite, môže rozbiť pri havárii syn. Alebo u vás môže fungovať príliš veľká naviazanosť jeden na druhého a na vaše deti, a to tiež nie je správne. Aj v láske musí byť rovnováha. A preto, ti dá život na javo, aby si nekládla pred Boha ( alebo to nazvime duchovné pravidlá ) druhých.Takýmito situáciami sa vás život snaží upozorniť, aby ste sa zastavili, a popremýšľali, či práve to, čo konáte je správne. Olinka neviem, toto, čo som ti napísala je len príklad. V čom u vás nie je rovnováha na to musíte prísť sami. A to mala Jarka a Jojo na mysli. Neodkladajte to, lebo ak vás to až takýmito tvrdými situáciami upozorňuje, je najvyšší čas to zmeniť. Lebo inak by sa mohlo stať nešťastie, ktoré sa nemusí skončiť tak šťastne, ako doteraz. Dúfam, že som ťa nenaplašila a zároveň dúfam, že som to vysvetlila správne. Ak náhodou nie, verím, že ma Jarka a Jojo opravia prípadne doplnia.

Opatrujte sa nám, dávajte na seba pozor tešíme sa na vás. Krásny večer.     
IP zaznamenána
^-^ Teším sa na Vaše ďalšie stretnutie v

jarka

• Registrovaní
  • Horných tisíc
    • Zobrazit profil
« Odpověď #189 kdy: 25. říjen 2007, 07:32:11 »

Ahojte. :)

Citace
verím, že ma Jarka a Jojo opravia prípadne doplnia.
Vierka, vystihla si to tak presne, že už nemám čo dodať. Môžem len a len súhlasiť. :26: :26: :26:
IP zaznamenána

kanhwa

• Registrovaní
  • Viac aktívni 30 - 79
    • Zobrazit profil
« Odpověď #190 kdy: 25. říjen 2007, 11:13:37 »

Ahojte!
Vierka, aj ja Ti ďakujem za vysvetlenie. Ako ste si iste všimli, do diskusie sa nezapájam, lebo žiaľ čas mi to momentálne nedovoľuje, ale príspevky pravidelne čítam. Pravdu povediac, ani ja som Jojovej rade pre Olinku neporozumela, dokonca som bola naňho aj  trošku nazlostená, že ľahko sa mu mudruje, keď sám momentálne takúto ťažkú situáciu neprežíva (Jojko prepáč, dúfam, že sa nehneváš). Vierka, vysvetlila si to veľmi pekne a zrozumiteľne, hneď mám na vec iný pohľad. Ďakujem!
Olinka, držím palce, bodaj by každý dokázal mať takýto postoj v podobných situáciách ako Ty, máš môj obdiv.
Krásny deň všetkým!
Kanhwa
IP zaznamenána

Jojo

• Administrator
  • Horných tisíc
    • Zobrazit profil
« Odpověď #191 kdy: 25. říjen 2007, 11:31:53 »

Ahojte  ^-^

Citace
verím, že ma Jarka a Jojo opravia prípadne doplnia.
Olinka  ;)) , i ja sa stotožňujem s Vierkou  ;)) a s Jarkou  ;))

Či sú naše názory, rozmýšľanie (alebo či konáme) v súlade (v nesúlade) s duchovnými zákonmi, to sa nám spätne vracia cez príjemnosti (nepríjemnosti), ktoré nás vlastne hodnotia. Sú to známky od života, také isté ako v škole.

• Príjemné veci = dobré známky. Super!!!
  • Mierne nepríjemné veci = horšie známky. Treba byť k životu viac pozorný.
  • Choroby, vážne problémy v rodine, v práci, atď  = ešte horšie známky. Tu sa už musíme vážne zamyslieť, čo konáme nesprávne.
  • Vážne úrazy, choroby, atď = 4, 4-, . Čo k tomu dodať. Len krôčik k prepadnutiu.
  • Predčasná smrť = prepadáme. A to by sme mali vo vitalite a v zdraví prežiť 100 rokov ako nič.
-------------

Olinka  ;)) , skús vás oznámkovať?
Poznám ťa, viem, že sa neurazíš, ale to pochopíš a prijmeš to tak, že postupne napravíte to, čo napraviť treba. Máte na to, lebo inak by už (v tomto živote) od života Stanko i syn nedostali šancu. Až v ďalšom.

Tiež netreba z toho robiť žiadnu tragédiu, že (to - či ono) ešte čosi nerobíme správne, veď sme tu všetci na to, aby sme sa učili a to bez chýb nie je možné.

Citace
Pravdu povediac, ani ja som Jojovej rade pre Olinku neporozumela, dokonca som bola naňho aj  trošku nazlostená, že ľahko sa mu mudruje, keď sám momentálne takúto ťažkú situáciu neprežíva (Jojko prepáč, dúfam, že sa nehneváš)
Kanhwa  ;)) , to je v pohode. To ja sa musím ospravedlniť tebe i všetkým. Nie je tvoja (vaša) chyba, ale moja, že sa miestami vyjadrujem zložito. Viem však, že sa to zlepší.
I ja sa však učím a postupne zdokonaľujem, tak majte so mnou trpezlivosť.
Vopred vám za to moje veľké ĎAKUJEM.

Máme vás radi  ;;;) 
::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)
« Poslední změna: 25. říjen 2007, 21:23:36 od olinka »
IP zaznamenána
Ahojte

maros

• Registrovaní
  • Horných tisíc
    • Zobrazit profil
« Odpověď #192 kdy: 25. říjen 2007, 13:26:09 »

Ahoj Jojo!
žiada sa mi kvôli sebe trochu to dopovedať, keď si už-a veľmi výstižne-použil známkovanie, ako v škole. Jedničkárovi a dvojkárovi je sveta žiť, povedia si trojkári. Nájdu sa takí, ktorí sa snažia dostať do elity, ale nájdu sa i takí, ktorí v tejto skupine rezignujú a ostávajú, pretože si povedia, že na viac nemajú. Tá rezignácia môže mať fatálne dôsledky. Ako z toho von? Pred sebou kopa roboty, zlepšenie v nedohľadne. Tiež momentálne často od života dostávam známku 3, a viem, že na zlepšenie si musím počkať, kým nespravím svoju robotu/duchovný posun správnym smerom/dobre. V týchto situáciách mi pomáhajú dve veci:
1. ďakovať, ďakovať za to, že sa nenájde nejaký učiteľ, ktorý si povie, čo už s Tebou človeče, tých troják je dosť, bachneme tam štvorku, nechTi je už konečne jasné, že to takto ďalej nejde.
2. prosiť, prosiť aby posun k dvojke a jednotke bol trvalý, aby pri prvom zlepšení známok nedošlo k poľaveniu snahy a znovu som sa nestal trojkárom.
Okrem tvrdej práce by mala byť podľa mňa v každej situácii dôležitá pokora, ktorá vyplýva z presvedčenia, že nič sa nedeje náhodou a na tomto svete mi nik neškodí, že všetko, čo sa deje, sa deje len v dôsledku mojich skutkov a rozhodnutí. Som rád, že prečítaním Tvojho príspevku som dostal príležitosť, si to pripomenúť.
IP zaznamenána
Ahojte všetci, ktorí Ste prišli na pôdu fóra školy pozitívneho myslenia. Ako moderátor pôsobím hlavne v diskusii o zákonoch PM/mojou motiváciou je ich dokonalejšie spoznanie/, rád filozofujem na rôzne svetonázorové témy, a ako chemik sa vyjadrujem i k problémom zdravej výživy. 

hanelie

• Registrovaní
  • Horných tisíc
    • Zobrazit profil
« Odpověď #193 kdy: 25. říjen 2007, 14:03:08 »

ejha maroš,
vážne sa mi páčia tvoje príspevky :26:
IP zaznamenána
Krásny deň želám, som Hanka a som tu pre Vás, mojou doménou je práca s podvedomím - ako sa správne učiť, ako správne pochopiť zákony života....teším sa na Vaše príspevky.

Jojo

• Administrator
  • Horných tisíc
    • Zobrazit profil
« Odpověď #194 kdy: 25. říjen 2007, 14:56:27 »

Ahojte  ^-^

Citace
Okrem tvrdej práce by mala byť podľa mňa v každej situácii
Maroš, práca na duchovnom raste by nemala byť v znamení tvrdosti, ale hry, zábavy.
Keď sa hráme, vtedy sme schopní ľahšie chápať, urobiť viac práce, menej sa unaviť a dosiahnuť lepšie výsledky.

Len dokonalé poznanie duchovných zákonov, ich praktické používanie v živote nám dáva možnosť, aby sme tvrdú prácu zmenili na zábavnú hru.

To len pre doplnenie tvojho príspevku, ktorý, tak ako ostatné, sa mi veľmi páči a sám sa z nich učím.
Je to o kus veselšie, keď sa do diskusie zapájajú aj chlapi. Že kočky??  ;))

« Poslední změna: 25. říjen 2007, 21:21:39 od olinka »
IP zaznamenána
Ahojte

jarka

• Registrovaní
  • Horných tisíc
    • Zobrazit profil
« Odpověď #195 kdy: 25. říjen 2007, 15:01:51 »

Citace
Je to o kus veselšie, keď sa do diskusie zapájajú aj chlapi. Že kočky??
TO JE JASNÉ!!!
IP zaznamenána

hanelie

• Registrovaní
  • Horných tisíc
    • Zobrazit profil
« Odpověď #196 kdy: 25. říjen 2007, 15:37:57 »

Jáj moji zlatí,
veď to sme všetci /moderátori / chceli, aby sa zapájali aj chalani - to je kolektívna tvorivá imaginejšn :26:
IP zaznamenána
Krásny deň želám, som Hanka a som tu pre Vás, mojou doménou je práca s podvedomím - ako sa správne učiť, ako správne pochopiť zákony života....teším sa na Vaše príspevky.

Jojo

• Administrator
  • Horných tisíc
    • Zobrazit profil
« Odpověď #197 kdy: 25. říjen 2007, 17:32:29 »

Ahojte,

To ja som oddelil Jahodkin príspevok dal mu názov Diskusia o zákone polarity a presunul do  Voľná debata o publikovaných informáciách na Škole pozitívneho myslenia

Prepáč Hani  ;)), chcel som ťa rozosmiať.  :B
Netušil som, že niekto už píše príspevok.

Oddelím tvoj príspevok a pridelím ho tam, kde patrí k Jahôdkinmu.
 ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)
IP zaznamenána
Ahojte

olinka

• Registrovaní
    • Zobrazit profil
« Odpověď #198 kdy: 25. říjen 2007, 21:46:32 »

Ahojte!  :D

Ďakujem za Vaše reakcie a podporu.
Citace
Olinka, skús vás oznámkovať?

Nech skúšam ako skúšam, neviem dať nejakú jednu známku.
I napriek tomu, že sa stali veci, ktoré podľa tejto stupnice spadajú pod známku 3 alebo 4, dejú sa mi i veci, z ktorých sa veľmi teším a známkovala by som ich 1. Mám z toho robiť vysvedčenie a priemernú známku?
Momentálne som v takom kolotoči (možno to naozaj bude tá pravá príčina, prečo sa dejú niektoré veci), že nemám silu, dokonca ani vôľu, vážne sa zamýšľať nad tým, kde robím chybu. Asi to bude práve tá chyba. Ale na všetko musí "dozrieť čas". Majte so mnou trpezlivosť, prosím.
Len na vysvetlenie: V práci robím za dvoch, doma ma dcéra "vysťahovala" z poschodia na prízemie (s mojím súhlasom), potrebovala to urobiť kvôli postupu ďalších rekonštrukčných prác, veľmi rýchlo, takže sme nahádzali krabice na kopu, kde sa dalo, a ja ich už druhý týždeň obchádzam v celom byte, postupne, po troške spratávam. Veľa vecí neviem ešte ani nájsť a keby som to chcela všetko zvládnuť v nejakom reálnom čase, tak by deň musel mať aspoň 48 hodín, a to by som nemohla ani ísť spať. Proste chaos a neporiadok vo všetkom, ktorý musím zvládnuť a dostať sa do normálu. Len to musím urobiť postupne, nedá sa to "zlomiť" cez koleno.
Majte sa krásne a sem-tam si na mňa spomeňte a pošlite mi pozitívnu energiu, nech to zvládam aspoň tak ako doteraz.
IP zaznamenána

jarka

• Registrovaní
  • Horných tisíc
    • Zobrazit profil
« Odpověď #199 kdy: 26. říjen 2007, 10:07:28 »

Citace
Momentálne som v takom kolotoči (možno to naozaj bude tá pravá príčina, prečo sa dejú niektoré veci), že nemám silu, dokonca ani vôľu, vážne sa zamýšľať nad tým, kde robím chybu. Asi to bude práve tá chyba.
Olinka, ty sa ani tak veľmi nemusíš zamýšľať nad tým, kde robíš chybu, pretože to ti ukazuje sám život.

Umenie je, práve uprostred takéhoto kolotoča života, nájsť svoj vnútorný pokoj, ktorý ťa vždy "podrží". Spoľahnúť sa na svoje srdce a nechať sa ním riadiť.
Povedať si: "Všetko je dobré tak, ako to práve je. Stankova choroba, neporiadok v byte i pracovná vyťaženosť, mi chcú pomáhať. A ja som za to vďačná. Som pokojná a prenášam pokoj na celú moju rodinu."

Citace
Proste chaos a neporiadok vo všetkom, ktorý musím zvládnuť a dostať sa do normálu. Len to musím urobiť postupne, nedá sa to "zlomiť" cez koleno.
Poriadok v byte môžeš urobiť postupne, ale s tým, aby si si urobila poriadok v sebe, nečakaj. :D
« Poslední změna: 26. říjen 2007, 10:47:19 od jarka »
IP zaznamenána
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 ... 25   Nahoru

TOPlist
Od: 19.3.2006