Fórum skupiny       /       Škola poz. myslenia        Fórum školy  
Template
Template
Template
Template 24.09.2023 Template

Hlavné menu

 
Template
Aké nevesty som stretla? PDF Tlačiť Email
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal Vierka Giertlová   
26.02.2008
Počet zobrazení článku: 8269
     Chvála pánu som mala to šťastie, že väčšina neviest boli milé a úprimné mladé babuľky, ktoré boli už pripravené svojim myslením a správaním sa na manželský život. Všetkým týmto nevestám patrí moja vďaka, nesmierne si ich, za ich zodpovedný prístup k hosťom, vážim a dávam ich ako vzor ostatným nevestám.

     No, žiaľbohu, sú aj nevesty, ktoré si tvrdohlavo presadzujú svoje, bez toho, aby si vypočuli aj názory druhých. Hneď to berú ako "staranie sa" a nepozerajú sa na to, že ide vlastne len o informácie, ktoré prijať môžu, ale aj nemusia.

     Kto sa pravidelne zúčastňuje svadieb, alebo už niečo podobné organizoval má podľa môjho názoru väčšiu šancu vám dobre poradiť, ako ten, kto nemá ani šajnu, na ktorých maličkostiach vám môže všetko krachnúť. Netvrdím, že sa máte držať všetkého, čo vám povedia, ale odmietať rady len z princípu, je hlúposť.

     Ak sa rozhodnem pozývať hostí, tak sa snažím všetko zladiť tak, aby boli maximálne spokojní. To znamená, že vyberiem miesto, čas, jedlo, hudbu a všetko ostatné tak, aby to vyhovovalo všetkým a nie len mne. Aj keď je to moja svadba. No rozhodla som sa pozvať na ňu hostí, tak urobím všetko pre to, aby sa cítili príjemne.

     Ak vyberám napr. hudbu, tak sa snažím zistiť, aká hudba je mojim hosťom najbližšia. Názor, ako:"Ľudové vôbec nemusia byť, lebo ja ich rada nemám!" je úprimne povedané sebecký. Veď ak má niekto prísť na svadbu a má tam celú noc sedieť a nechať sa otravovať diskotékou, ktorú vôbec nemá rád, to radšej mohol ostať doma. V tom prípade, radšej robte svadbu v kruhu svojich priateľov, ktorí majú podobný vkus ako vy a nepozývajte si rodinu, do ktorej zákonite patria aj starí rodičia, krstní a iní. Žiaľ, sú aj také prípady a verte pohľad na otrávených hostí nie je nič príjemné.
      Takže v prvom rade si ujasnite kvôli komu robíte svadbu!

Tanec

Na svadbe manželov Dekýšových
 
< Späť   Ďalej >
Template
Template Template Template
 

Vyhľadávanie

Štatistiky

Template Template