Fórum skupiny       /       Škola poz. myslenia        Fórum školy  
Template
Template
Template
Template 24.09.2023 Template

Hlavné menu

 
Template
Akých ženíchov som stretla? PDF Tlačiť Email
Hodnotenie čitateľov: / 1
SlabéVynikajúce 
Napísal Vierka Giertlová   
26.02.2008
Počet zobrazení článku: 7784
     Aj v týchto prípadoch sme mali skoro vždy nesmierne šťastie.
     No boli aj okamihy, kedy som mala "tú česť spoznať ozajstných chlapov." Tie úvodzovky tam nie sú náhodou. Ešte raz vás chcem upozorniť, že cieľom týchto článkov nie je niekoho uraziť, ale vystríhať vás situácií, ktoré síce nie často, ale predsa len vznikajú.

     Niektorí zaťovia mali doslova strach zapojiť sa do programu, a to len preto, aby sa nedaj Bože nestrápnili pred svojimi kamarátmi. Ak si ženích pozve na svadbu svojich ešte slobodných kamarátov, tak má pocit, že im musí dokazovať, že ženba ho nijako neovplyvnila. Že je stále ten istý, suverénny a neobmedzený "chlap."

     Aj keď to už tak či tak nie je, pretože samotný sobáš ho už zaväzuje, on si to nie je ochotný pripustiť. No a keď by mal niečo podniknúť v programe, aby spestril večer svojim hosťom, (ktorých si nakoniec tiež pozval), zrazu sa mu to vidí "trápne."
     Ale čo je na tom trápne, ak sa chcete zabaviť? Či ste aj ako slobodní nenavystrájali kopec srandy a hlúpostí. Nemáte žiadnu veselú príhodu, v ktorej ste účinkovali ako hlavný hrdina?
     Určite máte a nebude jediná. Tak prečo sa nemôžete takto perfektne a neviazane zabávať aj so svojimi priateľmi na svojej vlastnej svadbe? Zapojte aj ostatných a budú mať super spomienky na vašu svadbu. No a keď sa bude ženiť niektorý z vašich kamarátov, tak si to tam zopakujete!

     Takto sa skúste na vec pozerať, páni.
     Skúste sa pozerať na vec tak, že na svadbu chcete mať krásne a veselé spomienky. Ak dokáže vaša už manželka podstúpiť rôzne "skúšky", tak potom prečo nie vy?
     Alebo je azda žena väčší "chlap?"

Miško sa ale prejavil ako správny chlap.

Na svadbe manželov Dekýšových
 
< Späť   Ďalej >
Template
Template Template Template
 

Vyhľadávanie

Štatistiky

Template Template