Fórum skupiny       /       Škola poz. myslenia        Fórum školy  
Template
Template
Template
Template 24.09.2023 Template

Hlavné menu

 
Template
Čo je v roku 2009 u nás nového? PDF Tlačiť Email
Hodnotenie čitateľov: / 6
SlabéVynikajúce 
Napísal Jozef Mališ   
13.10.2009
Počet zobrazení článku: 11134

       S ľútosťou oznamujeme, že koncom roka 2008 z rodino-pracovných dôvodov nadobro ukončil s nami spoluprácu starejší Milan Sopko. Škoda, ale život je občas aj taký. Avšak zostali nám spoločné krásne spomienky a priateľstvo.

      Preto po zvážení sme prijali alternatívu, že:
         * zostaneme už len ako duo JEWEL SK.
         * žezlo starejšieho že prevezme Vierka, a ja jej budem pri tom pomáhať.
         * tie prvky, ktoré sa zo svadobného programu Jewel teamu osvedčili, zachováme, ale ich prispôsobíme novým podmienkam.
         * súčasne budeme náš svadobný program postupne rozširovať o nové prvky.

      A tak sa mesiace: "december 2008, ako i január, február, i marec 2009" niesli v nacvičovaní svadobného programu pre duo Jewel sk.

      Priznávame, že aj keď sme si verili a tešili sa, že to bude dobré, boli sme dosť napätí, aké to prinesie výsledky. A tie ....

.... vysoko prekročili naše predstavy a očakávania.

      Je pravdou, že samotný svadobný program, hoci by bol najlepší na svete, dobrý konečný výsledok celého svadobného podujatia neurobí. K tomu je, okrem nášho muzikantského kumštu, i potreba celkového pozitívneho prístupu od všetkých zúčasnených k tejto akcii, ako aj ich vzájomná príkladná spolupráca (ktorú začína odovzdávaním skúseností s mladomanželmi prevádzať Vierka už dávno pred termínom svadby), i snaha o vzájomné porozumenie a akceptovanie sa, a ešte mnoho ďaľšieho....
      Ale už môžeme konštatovať, že podľa dosiahnutých doterajších výsledkov a ohlasov na ne, ktoré si môžete prečítať v linku: "Novomanželia prezraďte nám, aké dojmy máte zo svojej svadby?" na našom fóre sa nám to i v dvojke darí minimálne tak dobre ako predtým v trojke.

      Je to dané aj tým, že z každého odohraného svadobného podujatia získavame nové skúsenosti, ktoré okamžite použijeme na vylepšenie toho čo tak radi robíme. Teda ich vložíme do našej maximálnej snahy, aby tá Vaša svadba, milí naši snúbenci, dopadla čo najlepšie.

      A tak záverom tohto oznamu veľmi ďakujeme všetkým, ktorí ste nám dali, alebo ešte len dáte dôveru, aby sme sa aj my, skupina JEWEL SK, mohli aktívne podielať na skrášlení Vášho veľkého DŇA.

 
< Späť   Ďalej >
Template
Template Template Template
 

Vyhľadávanie

Štatistiky

Template Template